Eti Benim Kemiği Senin – L’aile Ou La Cuisse | 1976 (Altyazılı)

Eti Benim Kemiği Senin – L’aile Ou La Cuisse | 1976 (Altyazılı)

1976 yılında çekimleri Fransa'da tamamlanan L'aile Ou La Cuisse filmi ilk olarak ülkemizde gösterime girdi. Kendi ülkesinde çok beğenilmese de, bizim ülkemizde oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmış filmlerden biri olarak göze çarpıyor. Ülkemizde 1 yıl sonra, yani 24 Ocak 1977 yılında gösterime giren L'aile Ou La Cuisse
filminin baş rolünde daha önce Şahane Oyun, Daldaki Otomobil, Papaz Kaçtı gibi filmlerden tanıdığımız usta efsane aktör Louis De Funes'i görmekteyiz. 6.493 kişinin oyuyla imdb'den 7.3 gibi başarılı bir puanın sahibi olan Eti Benim Kemiği Senin filmi içerdiği komedi objeleriyle izlenilmeyi hak eden yapımlar arasına girmeyi başardı.
Daha önce Asterik ve Oburiks serisinin bazı filmlerini de yönetmiş olan Claude Didi'yi, L'aile Ou La Cuisse filminin yönetmen ve senarist koltuğunda görmekteyiz. Komedi tarzında film severler için şiddetle tavsiye ettiğimiz Eti Benim Kemiği Senin filminin konusu şu şekilde ilerliyor:

Yıllarca gurmelik yapmış olan yaşı ilerlemiş bir adam artık iş hayatının son günlerini yaşamaktadır. Zira emeklilik vakti gelmiş, çatmıştır. Emekliliğine günler kala, bir adama sinir olacak olan bu adam, rekabeti sevmektedir. İki usta arasında gerçekleşecek olan tatlı komediyi izleyeceğimiz Eti Benim Kemiği Senin isimli 1976 yılı yapımını FilmCuk farkıyla tek parça ve türkçe altyazılı dil seçeneğiyle izleme fırsatı bulacaksınız. Ülkemizde kendi yılının en başarılı filmlerinden biri olarak karşılanan Eti Benim Kemiği Senin filmi hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve görüşlerinizi filmin altında bulunan yorum bölümünden FilmCuk ekibiyle ve izleyenleriyle paylaşabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?