1080p Entourage

Entourage

Doug Ellin'in yönetmenliğini üstlendiği Entourage filmi 2015 yapımı komedi filmidir. Başrolünü Adrian Grenier, Vincent Chase rolü ile üstlenmektedir. Chase'in filmdeki rolü Hollywood yıldızı olmasıdır. Filmin merkezinde Chase yer alırken, Chase sayesinde Hollywood'un bilinmeyen tüm yönlerini açığa çıkartacaktır. Bildiğiniz, bilmediğiniz ya da yanlış bildiğiniz tüm bilgilerin cevaplarını bu filmde alabileceksiniz.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Doug Ellin, aynı zamanda Entourage filminin senaristliğini de üstlenmektedir. Filmin senaristliğinde yer alan diğer bir isim ise Rob Weiss'dir. Jessica Alba, Liam Neeson, Mark Wahlberg ve Ronda Rousey isimleri filmde yine aynı isimleriyle rol almaktadır. 3 Temmuz'da seyircisiyle buluşacak olan Entourage filmi tüm yaşanan olayları mizahi bir dille beyaz perdeye aktarmaktadır. Henüz IMDb puanı bulunmayan Entourage, ABD (Amerika Birleşik Devletleri) filmidir.

Entourage filmi, aslında dizi olarak televizyonlarda yayınlanmaktaydı. Sonradan dizinin finali yayınlandı ve filminin çekilmesine karar verildi. Dizinin yönetmenliğinde yine Doug Ellin yer almaktaydı. Ellin daha çok dizilerde görev almıştır. Life with Bonnie, Wish gibi dizileri örnek verebiliriz. Bakalım film dizi kadar ilgi görebilecek mi ? Hep beraber göreceğiz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  “Entourage”ın yaratıcısı da olan Doug Ellin, filmi, kendi senaryosuna ve karakterlerine, hikayesine dayanarak perdeye taşıma hedefiyle yola çıktı.

  Filmin yapımcılığını Mark Wahlberg ve Stephen Levinson'ın yanı sıra yönetmen Ellin üstlenirken; yönetici yapımcı koltuğuna ise Wayne Carmona oturuyor.

  Film; Warner Bros. Pictures, Home Box Office ve RatPac-Dune Entertainment işbirliğiyle, bir Closest to the Hole ve Leverage Entertainment yapımı olarak hayata geçirildi.

  Filmin kamera arkası; diziden de deneyimli olan aynı maharetli ekibin ellerine teslim edilmiş durumda. Görüntü yönetiminini Steven Fierberg'in üstlendiği filmin, kurgusu Jeff Groth'a emanet edilmiş. Filmin yapım tasarımında Chase Harlan ve kostüm tasarımında Olivia Miles gibi önemli isimler yer alıyor.

  Yayın Tarihi:

  03 Temmuz 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Doug Ellin, Doug Ellin, Rob Weiss, Doug Ellin

  Yapım Şirketi:

  Warner Bros., Home Box Office (HBO), RatPac Entertainment

  Bütçe:

  $30.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 39.405 / Hasılat: 535.275,00 TL (Türkiye)

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?