El Niño (2014) Türkçe Dublaj

El Niño (2014) Türkçe Dublaj

El Nino filmi 2014 yapımı olmakla beraber bir İspanyol filmidir. Yakın bir zaman önce (29 Ağustos 2014) vizyona giren bu filmin Türkçe Dublajı kısa sürede ortalığa düştü. FilmCuk ekibi bu filmi siz seyircilerimize HD kalitede sundu.

Jesús Castro tarafından canlandırılan ve filmin başrolü olan Nino, yaşamını sahip olduğu tekne sayesinde sürdürür. Oradan kazandığı parayla karnını doyurabilen Nino daha fazla paranın peşinde koşacak. Bunun için Sergi López'in oynadığı Compi ile bir iş birliği yapacak ve uyuşturucu işine girecek. Compi aslında sadece ara sağlayıcı. Compi'nin amcası Rachid yeraltı dünyasında yani uyuştucu dünyasında adı sayılır isimlerden. Nino kazanacağı paranın hayalini kurarken işin içine polis girer ve içinden çıkılmayacak bir duruma gelinir.

Imdb puanı nasıl oldu da kısa bir sürede 7.4 gibi bir puana ulaştı gibi sorular seyircilerin aklına muhakkak gelecektir. Ancak film kesinlikle izlenmesi gereken bir filmdir. Özellikle gerilim sevenler bu filmi kaçırırsa ciddi anlamda üzülecektir. 136 dakika boyunca nefes kesici anlar izleyicileri bekliyor. Jesús Castro, Sergi López'in yanı sıra Bárbara Lennie, Moussa Maaskri ve Ian McShane'de filmin oyuncu kadrosunu süsleyen aktörlerden. El Nino filmini HD kalitede FilmCuk ekibi olarak sunduk. İyi seyirler..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)