Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – How To Train Your Dragon 2 | 2014 (Türkçe Dublaj)

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – How To Train Your Dragon 2 | 2014 (Türkçe Dublaj)

Dean DeBlois 'un kaleme aldığı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin adlı animasyon filminin 2. serisi olan bu film Animasyon, 3 Boyutlu, Macera türünü içinde barındırarak başarılı bir çıkış yaptı. Serinin ilki oldukça beğenilerek izlendi ve 2. serisi 2014 yılında yapımı tamamlanıp ilk olarak 16 Mayıs 2014 tarihinde Cannes Film Festivalinde gösterime girdi. 20 Haziran 2014 tarihinde ülkemizde gösterime girerek 19 Hafta vizyonda kalan 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin' 330.640 izleyiciye ulaşarak 3.499.030,51 TL hasilata ulaşıp Animasyon kategorisinde güzel bir başarıya ulaşmıştır. Şuana kadar 98.468 kişinin oyunu alarak 8.1 gibi yüksek bir IMDb puanı elde eden 'How To Train Your Dragon 2' filmi 105 dakika sürüyor. Dean DeBlois yönetmenliğindeki filmi seslendiren ekip Gerard Butler, Cate Blanchett, Djimon Hounsou, Jonah Hill, Jay Baruchel gibi isimlerden oluşurken Yağımcılığını Chris Sanders, Bonnie Arnold ikilisi üstlenmektedir.

Hiccup ve Toothless’ın Berk adasındaki ejderhaları ve vikingleri bir araya getirmesinin üstünden beş yıl geçmiştir. Maceralarından birinde, gizli bir buz mağarası keşfederler. Burası, Dragon Rider’ın evidir. Bunun üzerine yeniden bozulma ihtimali olan huzuru korumak için bir savaşa girerler. Hiccup ve Toothless, insanların ve ejderhaların geleceğini korumak için ancak beraber hareket ederlerse başarılı olabileceklerini anlarlar. Artık, inandıkları şeyler için bir arada olup ayakta durma zamanıdır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin üçlemesinin ikinci bölümünde Hıçkıdık ve Dişsiz´in olağanüstü dünyalarına geri dönüyor, Berk Adası´nda ejderhaları ve vikingleri bir araya getirmelerinden 5 sene sonrasına gidiyoruz. Astrid, Südüklü ve ekibin geri kalanı adanın yeni popüler sporu olan ejderha yarışlarına katılmak için birbirlerini gaza getirirken, ayrılmaz ikilimiz gökyüzünde maceradan maceraya atılıyor ve keşfedilmemiş yerlerin haritasını çıkarıp yeni dünyalar keşfediyorlar. İki kafadar maceralarından birinde kendilerini, yüzlerce yeni vahşi ejderhaya ve gizemli Ejderha Binicisine ev sahipliği yapan buzdan bir mağarada, barışı korumak üzere çıkan bir savaşın ortasında buluyorlar.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle'mek için hazırlandı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 720p HD olarak siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur. Lütfen yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)