HD Duvara Karşı | 2004 Sibel Kekilli HD Erotik Film izle

Duvara Karşı | 2004 Sibel Kekilli HD Erotik Film izle

Almanya’da yaşayan 40’lı yaşlarındaki Cahit ile genç Sibel intihardan vazgeçmiş 2 insandır. Psikoloğunun yardımıyla sorunlarını bir nebze de olsa yenmeyi başaran Cahit, Sibel’e yardım etmek ister. Sibel’se çıkış yolunu evlilikte arar ve eşi doğru dürüst tanımadığı Cahit olur. Aynı evde yaşamaya başlayan Cahit ve Sibel arasında kaçınılmaz bir yakınlaşma başlar.

Cahit 40 yaşlarında, bir eğlence mekanında boş içki şişelerini toplayarak hayatını kazanmaktadır ve bir gün isyanın eşiğine gelir. İntihara teşebbüs eder. Gideceği hastanede yine aynı sebepten orada bulunan sibel ile tanışacaktır. Cahit herşeyden vazgeçmiş hayata tutnmak için sebebi olmayan bir adamdır. Sibel ise aile baskısından bunalmış, ve bu baskıdan kurtulmanın tek kaçış yönü bir Türk ile evlenmektir.

Birden cahitin karşına çıkar ve evlenme teklif eder. Şartlı bir hayat yaşamayı sunar cahit’e; evleneceklerdir ama herkes istediğini yaşamakda serbest olacaktır. Fakat aşk’ı çok hafife alırlar. Farkında olmadan ikisinide hayatı değişmeye başlar.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yapım, "Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 1001 Film" listesinin son versiyonunda yer alıyor.

  Diğer Adları:

  Head-On

  Yayın Tarihi:

  11 Mart 2004 (Türkiye)

  Senaryo:

  Fatih Akın

  Ödüller:

  25 ödül & 13 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Arte, Bavaria Film International, Corazón International

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 29 Hafta / Seyirci: 294.302 / Hasılat: 1.808.695,50 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?