Derinin Altında – Under The Skin | 2013 (Türkçe Dublaj)

Derinin Altında – Under The Skin | 2013 (Türkçe Dublaj)

Yine mükemmel ötesi bir film... Başrolünde ünlü ve güzel aktör Scarlett Johansson'ın rol aldığı Derinin Altında filmi 108 dakika sürüyor. Bilim Kurgu, Dram türünü ele alan bu güzel filmin yönetmeni ise Sexy Beast filminden tanıdığımız Jonathan Glazer. Senaryosunu ise Jonathan Glazer, Walter Campbell ortak yürütmektedir. Under the Skin filmi 6.3 IMDb puanına 38 bin üzerinde oylama ile ulaşmış durumda. Filmin yapımcılığını ise Nick Wechsler, Tessa Ross üstlenerek ortaya güzel bir Bilim Kurgu, Dram filmi çıkmış.

Derinin Altında filminde Scarlett Johansson uzaydan dünyaya gönderilmiş bir uzaylıyı oynuyor. Görevi ise erkek otostopçuları yakalamaktır. Her ne kadar sinirli ve soğuk görünen biri olsada güzel fiziği ve rujlu seksi dudaklardan kürk mantosuna noir filmlerinden çıkma bir femme fatale'den bir farkı yoktur. İskoçyada sessiz, ıssız ve tehlikeli mahallelerde araç kullanan bu güzel kadının ne işle meşgul olup neyin eşinde olduğunu bilen yok.

Solukla izleyeceğiniz Derinin Altında - Under The Skin filmi 720p HD ve 1080p Full HD alternatifleri ile eklenmiştir. Bilim Kurgu ve Scarlett Johansson hayranları için kaçırılmayacak türden bir film.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)