1080p Deliormanlı (Yerli Film)

Deliormanlı (Yerli Film)

Türk sinemasının usta yönetmeni Murat Şeker’in imzasını taşıyan Deliormanlı filmini sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. Bir süredir her yerde konuşulan Deliormanlı filminin konusu, özeti ve hakkındaki bilgiyi aşağıda okuyabilirsiniz.

Ülkemizde 1 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren ve 1 saat 47 dakika süren filmin yönetmeni Murat Şeker olup türü ise Sport event, Dövüş, Dram’dır. Ali Tanrıverdi, Murat Şeker ile birlikte senaryoyu kaleme almıştır.

Deliormanlı’nın özeti ise şöyle; Avrupa şampiyonu olan Deliormanlı lakaplı Savaş Türkyılmaz, eşini erken bir zamanda kaybeder. Bu durumdan sonra tabiri caizse sırra kadem basar ve ringleri terk eder. Bu süre zarfında annesinin hastalığı nedeniyle tedavi masrafı artmıştır. Deliormanlı, annesinin tedavi masrafları ve masrafları karşılamak için ringlere dönmeye karar verir. Bütün bunlar yaşanırken, Hülya Yiğit adlı televizyon gazetecisi Savaş Türkyılmaz’ın o hazin hikayesinin peşine düşer.

Kahramanımız çok önemli bir maça hazırlanırken, Hülya Yiğit’in ise önündeki yegane engel ünlü menajer ve mafya babası olan Tahsin Kara’dır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin fragmanı vizyon tarihinden önce 1 haftada 1 milyonun üzerinde görüntülenmeye erişti.

  Sarp Levendoğlu, boksör Danny Williams ile çalışarak yaklaşık 1 yıl boyunca  filimdeki rolüne hazırlandı.

  Danny Williams Mike Tyson'u nakavt ederken , Sinan Şamil Sam' yenildi.

  Levendoğlu ve Williams arasındaki final sahnesinde zaman zaman gerçek yumruklar konuştu.

  Yayın Tarihi:

  01 Nisan 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Murat Şeker, Ali Tanrıverdi

  Yapım Şirketi:

  TAFF, SugarWorkz

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 7 Hafta / Seyirci: 149.010 / Hasılat: 1.606.780,93 TL (Türkiye)

  Yorumlar (23)