Dehşet Kasabası – Among The Living | 2014 (Türkçe Dublaj)

Dehşet Kasabası – Among The Living | 2014 (Türkçe Dublaj)

Ülke:

Süre:

90 Dakika

Yönetmen:

Julien Maury

Oyuncular:

Nicolas Giraud
Fransa’da çekilen 2014 yapımı olan Dehşet Kasabası (Aux yeux des vivants) filmi korku türü sevenler için çok iyi bir alternatif seçeneği aslında. FilmCuk ekibi tarafından Türkçe Altyazısı hazırlanan filmi ilk izleyenlerden olabileceksiniz..

Konusundan kısaca bahsedicek olursak; Fransa’nın bir kasabasında 3 arkadaş o gün okula gitmezler ve lunaparka giderler. Ancak gittikleri lunapark halka nedeni bilinmez bir şekilde kapalıdır. Gittikleri yerde yüzünü maske ile kapatmış bi’ adam, bir kadını saçlarından tutarak sürükleyerek çektiğini görmekte. Ne yapacağını bilmeyen 3 genç canlarını kurtarmak için uğraşacaklar..

Julien Maury yönetmeliğini yaptığı ve senaryosunu yazdığı filmde Maury’in yanı sıra Alexandre Bustillo’da filmin senaristliğini üstleniyor. 25 Kasım’da vizyona giren Dehşet Kasabası filmini FilmCuk seyircilerine özel ilk izleyenlerden olacaksınız. Ayrıca filmi HD kalite de izleyebileceksiniz. Anne Marivin ve Béatrice Dalle gibi aktörlerin yanında Dominique Frot, Francis Renaud, Nicolas Giraud gibi isimlerle oyuncu kadrosunu güçlendiren Dehşet Kasabası filmini Full izleyebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)