Dehşet Gezegeni – Planet Terror

Dehşet Gezegeni – Planet Terror

27 Temmuz'da vizyona giren Dehşet Gezegeni (Planet Terror) filmi, FilmCuk seyircilerine özel Türkçe Dublaj olarak sunuldu. Bir Amerikan filmi olan Dehşet Gezegeni, 7.2 gibi çok iyi bir Imdb puanına sahip.

Bir kasabada geçen filmde, ağırlık olarak korku türü baskın durumda. Josh Brolin ve Marley Shelton başrol oynadığı filmdeki adları ile William ve Dakota Block, bulundukları kasabada ilginç şeyler olduğunu sezerler. Kasabadaki insanlar etrafa zarar vermeye, kendine hakim olamamaya başlamış. Kasabada büyük bir patlama meydana gelir ve bu patlamadan etkilenen insanlar tam anlamıyla canavarlara, yaratıklara dönüşmeye başlarlar.

Filmdeki emeği çok büyük olan Robert Rodriguez, filmin; yönetmenliğini, senaristliği ve müzisyenliğini üstleniyor. Robert Rodriguez'in yanı sıra Dehşet Gezegeni filminin senaristliğinde Rob Zombie'de yer alıyor. 2007 yılında yapımına başlanan film yaklaşık 7 ayda tamamlandı. Josh Brolin ve Marley Shelton gibi ünlü oyuncuların yanında filmin oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Kurt Russell, Danny Trejo, Rose McGowan gibi aktörler de yer alıyor. Filmi HD görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz gibi, kota dostu olan 480p kalitesiyle de izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler diliyoruz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?