1080p Deadpool

Deadpool

Filmin barşolünü Wade Wilson (Deadpool) karakteriyle üstlenen Ryan Reynolds, ilk zamanlarda hayatına normal bir şekilde devam etmektedir. Ancak günün birinde kanser olduğunu öğrenir ve vücudundaki kanseri atmak için aramadığı çare kalmaz. En sonunda kendisi Weapon X programına bırakır ve umudunu tamamen bu programdan bekler. Wade Wilson, bu programa girdikte sonra Wilson olarak değil Deadpool olarak çıkar. Program sayesinde farklı bir kişiliğe bürünür ve yeni yetenekleri ortaya çıkar. Deadpool karakterine büründükten sonra kendisine bunu yapanları bulur ve olardan hesap sormaya başlar. Deadpool'un görünüşü değişse de kişiliği yine aynı kalır ve eski esprili Wade Wilson yine devam eder.

5 Şubat'ta sinemalarda olacak olan 2016 yapımı Deadpool filminin yönetmenlik koltuğunda daha önceden Kötü Komşular ve Scott Pilgrim vs. the World filmlerinde görev alan Tim Miller bulunuyor. Tecrübesi için çok iyi diyemesekte başarılı olduğu konusunda hemfikir olabiliriz aslında Amerika doğumlu Miller için. Filmin senaristliğine baktığımızda dört kişilik kalabalık bir kadro görüyoruz. Bu isimler; Rhett Reese, Paul Wernick, Rob Liefeld ve Fabian Nicieza'dır. Marvel Films'in yapımcılığını üstlendiği Deadpool filminde Ed Skrein'ın Ajax rolünde, Morena Baccarin'in daha sonradan Copycat kahramanına dönüşen Vanessa Carlysle rolünde ve Jed Ress'i ise The Recruiter rolünde görmekteyiz. Deadpool Full HD izle, Deadpool izle, Deadpool Türkçe izle


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Filmin çekimleri 48 günde tamamlanmış.

  Yönetmen Tom Miller’ın devam filmi için planları var.

  Deadpool kostümünün alt katmanlarında yer alan kas destekleri Ryan Reynold’un kendiliğinden kaslı olması nedeniyle kostümden çıkartılmış.

  Deadpool; Marvel’ın İnfazcı 2 filminden sonra 18 yaş sınırı koyulan ilk filmi.

  Büyük bir çizgiroman hayranı olan Ed Skrein, böyle bir filmde yer alarak hayallerinin gerçekleştiğini söylüyor.

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Rhett Reese, Paul Wernick, Fabian Nicieza, Rob Liefeld

  Ödüller:

  2 ödül & 6 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Twentieth Century Fox Film Corporation, Marvel Entertainment, Kinberg Genre

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 1.121.026 / Hasılat: 14.193.141,24 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Deadpool" filmine ait 25 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (11)