HD Darağacı – The Gallows

Darağacı – The Gallows

2015 yapımı 'Darağacı' diğer ismi ile (The Gallows) filmi beğeninize sunulmuştur. Şuana kadar 4.997 üyenin oylaması ile 10 üzerinden 4.4 IMDb puanı almış Korku ve Gerilim türü bu film 720p HD olarak hazırlanıp upload edilmiştir.

Filmin konusu ise: Ufak bir beldede yer alan okulda oynanan sahne oyununda başrolde yer alan bir öğrencinin ölmesi ile sonuçlanan bir kaza meydana gelmiştir. Meydana gelen bu kazadan 20 yıl sonra ayı okulun öğrencilerinden oluşan bir grup 20 yıl önceki sahnelenen yarım kalmış bu oyunu tekrar sahnelendirip hem oyunu tamamlamak hemde ölen başrol oyuncusu öğrenciyi anmak istemektedirler. Bu sayede yaşanan trajediyi tekrar hatırlatmak isterler.

Yıldönümü vesilesi ile bu oyunu tekrarlayıp sahne alan öğrenciler yaşanan bu acı olayı ödüllendirmek isterler. Yanlız oyunda yer alan birtakım öğrenci bu törenin fırsat olduğunu düşünerek 20 yıl önce yaşanan kazanın arkasında yer alan gizemi de araştırmaya koyulup olayı çözmek isterler. Bu süre zarfında yaşanmış gerçeklerden bazı bölümleri hiç kurcalamadan olduğu gibi bırakmak ve fazla kurcalamamak gerektiğini anlarlar.

Korku ve Gerilim türünde ki 'Darağacı' (The Gallows) fiminin yönetmenliğini Travis Cluff, Chris Lofing ikilisi yaparken oyuncu kadrosunda ise Reese Mishler, Pfeifer Brown, Ryan Shoos adlı oyuncular yer almaktadır. Film Amerikan yapımı olup 1 saat 15 dakika korku ve gerilim dolu dakikalara sahiptir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?