Cin – Jinn (2014) Türkçe Altyazılı

Cin – Jinn (2014) Türkçe Altyazılı

Ülke:

Süre:

129 Dakika
Cin - Jinn (2014) filmi bir 2014 ABD yapımı Korku, Gerilim türü filmdir. Uzun süredir beklenen Jinn filmi 25 Temmuz 2014 tarihinde ülkemizde vizyona girerek 5 Hafta gibi bir süre vizyonda kalmıştır. Ulaştığı izleyici sayısı 26.805 olup 263.054,0 TL hasilata ulaşan 'Jinn' IMDb üzerinden 5.1 puan almıştır. Ajmal Zaheer Ahmad yönetmenliğinde Ray Park, Serinda Swan, William Atherton, Faran Tahir, Milica Govich gibi ünlü sinema aktörleri ile güçlenen Jinn filmi siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Otomotiv tasarımcısı olan Shawn, yeni evlendiği eşi Jasmine ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir. Ta ki nereden geldiği belli olmayan şifreli bir mesaj ellerine ulaşana kadar. Mesajda Shawn'ın ailesini kuşaklardır etkileyen bir lanetin hala üzerinde olduğunu ve unun Jasmine'le olan hayatını da tehlikeye atacağı yazmaktadır. Shawn, annesiyle babasını çocuk yaşta kaybettiği için yazılanlara itibar etmez. Ancak tuhaf olaylar gelişmeye başlar. Başına gelenlere bir açıklama bulamayan Shawn, hayatından endişe ederek Gabriel ve Peder Westhoff'a danışmaya karar verir. İkilinin bir şekilde aklına takılan sorulara cevap verebileceğini ummaktadır. Onların ve akıl hastası olan Ali'nin de yardımıyla Shawn, yaşadıklarının düşündüğünün çok da ötesinde olduğunu fark edecektir. Çok eski zamanlardan beri varlığını sürdüren ve ailesini lanetleyen kötücül ruhtan ailesini koruyabilmesi için Shawn'un tek başına ve bütün gücüyle savaşması gerekecektir.

Jinn - Cin 2014 filmi 720p HD kalitesi ile 3 parça, 1080p Full HD olarak ise tek parça şeklinde eklenmiştir. Ayrıca 1 adet fragman bulunmaktadır. FilmCuk.com olarak korku filmi severlere tavsiye ediyoruz.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (46)