1080p Çığ Operasyonu – Operation Avalanche

Çığ Operasyonu – Operation Avalanche

Gerilim türünde olup 2016 ABD yapımı Çığ Operasyonu “Operation Avalanche” filminin yönetmenliğini Matt Johnson üstlendi. Aynı zamanda Josh Boles ile birlikte filmin senaryosunu da kaleme alan Johnson filmin oyuncu kadrosunda da yerini almaktadır.

Filmin başrollerini Matt Johnson, Sharon Belle, Krista Madison, Samantha Michelle ve Owen Williams paylaşıyor. 16 Eylül 2016 (ABD) tarihinde vizyona giren Çığ Operasyonu filminin özeti ise şöyle;

Çığ Operasyonu filmi, soğuk savaş yılları olan 1967 yılını konu alıyor. ABD’nin istihbarat birimi CIA, Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi olan NASA’da Apollo isimli programa müdahale eden bir Rus ajanının olduğundan şüphelenir. Bu durumla ilgili 2 genç ajana görev verilir. Aya doğru olan yarışta belgesel yapımcılığı kılığında göreve gelen genç ajanlar, Rus köstebeklerinden öte dehşet verici bir durumun olduğunun farkına varır. ABD hükümetinin Apollo hakkındaki şok edici durumu gizlemiş olabilir. Ayrıca bu sırrı saklayan Pentagon, sırrı öğrenenleri susturmak için harekete geçtiği ortaya çıkar.

Çığ Operasyonu (Operation Avalanche) filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  16 Eylül 2016 (ABD)

  Senaryo:

  Josh Boles, Matt Johnson

  Ödüller:

  2 Ödül & 6 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  XYZ Films, Resolute Films and Entertainment, Zapruder Films

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?