1080p Chloe ve Theo – Chloe And Theo

Chloe ve Theo – Chloe And Theo

Chloe ve Theo adına sahip bu projenin başrolünü Amerikalı genç oyuncu Dakota Johnson üstleniyor. Bunun yanısıra başrolde Theo Ikummaq adında ki oyuncuyuda görüyoruz. Yani filmin başrolü bu ikiliden oluşuyor. Chloe ve Theo adında ki bu yapıtın yönetmen kadrosunda yine bir Amerikalı Ezna Sands üstlenmiştir. Ezna Sands’ı yapıtın senaristliğini de kaleme aldığını görüyoruz. Yani filmin senaristliği ve yönetmenliğini Ezna Sands üstlenmiştir. Komedi ve dram Chloe ve Theo Seyret kategorisinde yer alan Chloe & Theo projesi, Chloe & Theo 720p izle 2015 yılında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada yapımı bir Chloe & Theo Dublajlı izle filmdir. Konusundan bahsedecek olursak küresel ısınmanın olduğu bir yerde yaşanan dağılmaları ,yıkılışların hakim olduğu ve küresel ısınma ile savaş veren Chloe ve Theo adlı iki gencin küresel ısınmayla nasıl başa çıktılarını, nasıl uğraş verdiklerini anlatıyor.

Filmde benim asıl dikkatimi çeken , filmin jenerik müziklerinin oldukça başarılı olduuğu. Film müziğinden sorumlu kişi The Newton Brothers olduğunu da öğrenmiş olduk. Yapıtın yapımcılığını Chloe & Theo Tek Parça izle ele alan kişi ise Monica Ord’dur. Proje tam tamına Bir saat 52 dakika sürüyor. Gelelim bu filmin insanlar tarafından beğenilip beğenilmediğine ; bu konuda bize yardımcı olan tek şey IMDB puanı oluyor. Filmin sahip olduğu IMDB puanı ise 5,6. Yani film hakkında ki yorumlar aldığı oy sayısına bakılacak olursa pek iç açıcı değil. Sizde bizimle görüşlerinizi paylaşmayı,filmi puanlamayı unutmayın. :)

Chloe & Theo filminin yönetmeni aynı zamanda senaristi olan Ezna Sands’ın bu film 2. uzun metrajlı sinema filmidir. Oyuncu kadrosu ise ; Dakota Johnson (Chloe), Theo Ikummaq (Theo), Mira Sorvino (Monica), Andre De Shields (Mr. Sweet), Ashley Springer (Tyler), Eric Oram (Sancho) ve Lawrence Ballard (Male Interrogator) gibi isimlerden oluşmaktadır.

FilmCuk.com burada durmadan izleyin üzerinden izlediğiniz gibi seyredeceğiniz filmden sonra bu filmi izledikten sonra Filmimizi Chloe & Theo Full HD izle sizlerle kesintisiz bir şekilde her tür seçenekle paylaşıyoruz. Sizler için daha iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Filmi istediğiniz zaman sitemizden istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz. Sorun yaşadığınız bir konu olursa sorununuzu lütfen bizimle paylaşın.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chloe & Theo

  Yayın Tarihi:

  26 Haziran 2015 (İngiltere)

  Senaryo:

  Ezna Sands

  Yapım Şirketi:

  Arctica Films

  Yorumlar (2)