Cehennemde 7 Gün – 7 Days in Hell | 2015 (Altyazılı)

Cehennemde 7 Gün – 7 Days in Hell | 2015 (Altyazılı)

Süre:

43 Dakika
Olmamış bir olayın belgeseli normalde documentary isminde alınan ve de mockumentary türü ile geçen film değişik bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Game Of Thrones dizisiyle ünlenen 7 Days In Hell Full HD izle oyuncu Lord Kumandan Jon Snow rolünü oynayan oyuncu Kit Harington’ ın baş rolünde olduğu 7 Days In Hell izle ve Cehennemde 7 gün adıyla da izleyebileceğiniz temmuzda vizyona gelmişti ve şimdi de buradan sizlerle buluşuyor. Aaron Williams karakteriyle 7 Days In Hell Altyazılı izle oynayacak olan Andy Samberg ve Kit Harington’ ın rol aldığı Charles Poole rol alıyor. Bu kurgu açısında kurulan ve yaşanmış gibi gösterilen hikayede Wimbledon tenis turnavası kapsamı ile birbirleriyle yarışan rakip iki tenisçinin haikyesinden bahsetmektedir. Yedi gün boyuncu bitmek bilmeyen ve sporculara cehennem yaşatan film 7 Days In Hell Dublajlı izle sinirleri iyice gerer ve aynı zamanda 7 Days In Hell Dublajlı izle bir durum komedisine de dönüşen film için sizlere 7 Days In Hell 720p izle seçeniğyle filmi sunuyoruz.

Belgesel severlerin oldukça ilgisini çeken film IMDb platformunda tam 7.2 puan alarak başarıya ulaştı. Charles Poole karakterinin Otuzlu 7 Days In Hell Full Seyret senelerden bu yana Wimbledon’ da kazanma fırsatı yakalayan kazanacak ilk ingiliz olma mücadelesi ile karşı büyük bir psikoloji yaratmış görünür. İnsanların alışık olduğu rolden oldukça farklı bir karakterle gözler önüne gelen Harington da iyi bir oyunculuk performansı gösteriyor. Belgesel film HBOda yayınlanacak.

FilmCuk.com farkı ile Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)