Çaylaklar Çetesi – Quien mato a Bambi (2013) Türkçe Dublaj

Çaylaklar Çetesi – Quien mato a Bambi (2013) Türkçe Dublaj

Ülke:

Süre:

90 Dakika

Çaylaklar Çetesi – Quien mato a Bambi (2013) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Çaylaklar Çetesi – Quien mato a Bambi (2013) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

Avrupa ülkesi yapımı olan çok eğlenceli bir Komedi Filmi ile karşınızdayız.!

Santi Amodeo adlı yönetmenin yönettiği Clara Lago, Quim Gutiérrez adlı oyuncuların başrolünde oynadığı bu güzel komedi filminin diğer adı Who Killed Bambi’dir. 90 dakika baştan sona oldukça güldüren bu film İspanya yapım olup İspanya’da oldukça iyi bir başarı yakalayarak popüler filmler listesinde yerini almıştır. Filmde ufak bir sürprizde var… Barcelona takımında oynayan 1984 doğumlu dünyaca ünlü futbolcu Andrés Iniesta filmde bir bölümde ufak bir rol ile karşımıza çıkıyor.

David bir şirkette çalışmakta ve Patronu olan Bay Larea’nın kızına aşık bir genci oynuyor. Oldukça sakin ve sıradan bir gün… David ile iş arkadaşı kendini talihsiz olayların içinde bulurlar. Patronları Bay Larea yarı çıplak halde ofisinde bulunur. Olay ise bir kaçırılma olayı olup bunu yapmak isteyenler ise pizzacı 2 arkadaş olan Edu ve Gio’dur. Bay Larrea’yı kaçırma planı yapan bu 2 pizzacı kafadar karşıların’da David ve iş arkadaşını bulur. Başlarındaki bu beladan kurtulma planları yapan David ve arkadaşı bu olayı çözmeleri gerekiyor, henüz herşey yeni başlıyor…

Çaylaklar Çetesi filmi Türkçe Dublaj olarak FilmCuksss ailesi için özel olarak seçilip kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Çok yüksek beklentisi olan bir film olmasada ailece izlenebilecek bir komedi filmi’dir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?