Cava Ateşi – Java Heat (2013) Türkçe Dublaj izle

Cava Ateşi – Java Heat (2013) Türkçe Dublaj izle

Ülke:

Süre:

104 Dakika

Cava Ateşi – Java Heat (2013) Türkçe Dublaj izle ‘meniz için yayında!

Filmin Özeti: Cava Ateşi – Java Heat (2013) adlı filmin kısaca özeti;

Conor Allyn’nin hem yönetmenliğini yapıp hem de senaryosunu yazdığı Java Heat filmi Endonezya sinemalarında 18 Nisan 2013′de seyirci karşısına çıkmıştır fakat henüz bizim ülkemize gelmemiştir. Filmin konusuna değinecek olursak; Müslüman toplumu ile Batı Avrupa arasında oluşan kötü ilişkilerin yaşandığı zamanda Java isimli yere terör örgütlerini yok etmesi için Jake isminde gizli bir ajan gönderilir.

Jake bu görevin ne kadar tehlikeli ve zor olduğunu da bilmektedir. Jake için zor olan yalnızca görevi değil, çünkü gittiği yerde kültür alıştığı ve gördüğü yerlere çok ama çok farklıdır. Daha önce hiç görmediği bir Dünya’ya tanık olan Jake Camiler, yer altı tünelleri ve hayatında hiç görmediği saraylar görmektedir. Kabul ettiği görev dolayısı ile Java dünyasına sürüklenen ajanın bir an önce hedef olarak belirlenen teröristleri ele geçirmeli ve yerel polis teşkilatı ile iş birliği yapmalıdır. Aradan çok fazla zaman geçmeden Malik isminde hırsızlık konusunda usta biri olan adamın peşine düşmesi gerektiğini anlar. Malik bombalamalar sırasında değerli eşyaları, mücevheratları çalmakta ve bununla kalmayıp küçük yaştaki çocukları da kaçırmaktadır. Jake ile ortağı bu azılı suçluyu yakalamak için çok zorlu bir uğraş içerisine girecektir.

İMDB’den aldığı 5.2 değerindeki puanı ile çok fazla ilgi çekemese de Java Heat filmi aksiyon ve dram ögelerinin aynı yerde işlenen konuları sevenler için cazip gelecektir. Başrollerde Alacakaranlık serisinden ün kazanan Kellan Lutz en başrol oyuncumuz olmak üzere Verdi Solaiman ve Mickey Rourke yer almaktadır.

İngilizce dil seçeneği ile Amerika’da çekimleri tamamlanan film sadece 15 Milyon Dolarlık bir bütçeye mal olmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)