HD Cartel Land

Cartel Land

Cartel Land filmi full izlemek için siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur. Cartel Land Türkçe Altyazılı izle filminin IMDb puanı 10 üzerinden 7.5 olup yönetmeni usta belgesel yönetmenlerinden olan Matthew Heineman dır. 2015 Meksika ve Amerika ortak yapımı Cartel Land Altyazılı filminin süresi 100 dakikadır.

Dr. Jose Mireles, Meksika'nın Michoacan kasabasında El Doktor olarak tanınır. Yıllardır bölgeyi altüst eden uyuşturucu karteli Tapınak Şövalyeleri'ne karşı vatandaşlar ayaklanır. Bu arada Arizona Altar Vadisi'nde (Kokain Alley olarak da bilinen 52 mil uzunluğundaki dar, çöl geçiti) Arizona Border Recon paralimiter grubun eski başkanı Tim "Nailer" Foley, Meksika sınırından sızan uyuşturucu savaşlarını durdurmak amacındadır. Cartel Land Film yapımcısı Matthew Heineman, Nailer gibi El Doktor gibi kendini karanlığın kalbine yerleştirir.

Cartel Land Full HD 720p izlemek için daha ne duruyorsun? Cartel Land Türkçe Altyazılı ve ayrıca Türkçe Dublaj izle seçenekleri ile beraber sitemize!


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2016 Oscar Adaylıkları: En İyi Belgesel

  Yayın Tarihi:

  3 Temmuz 2015 (ABD)

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 17 ödül & 34 adaylık.

  Etiketler

  :

  Yorumlar (6)