1080p Bridget Jones’un Bebeği – Bridget Jones’s Baby

Bridget Jones’un Bebeği – Bridget Jones’s Baby

Romantik Komedinin en bol olduğu sahnelerle izleyenleri adeta ekrana kilitleyen Bridget Jones’un Bebeği “Bridget Jones’s Baby” filmini siz değerli film severler için sitemize ekledik. Başta belirtelim ki Bridget Jones’un Bebeği “Bridget Jones’s Baby” filmini 1080p ve full HD olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin.

Yönetmen :Sharon Maguire’nin engin çabası ile Tim Bevan ve Eric Fellner tarafından yapımı üstlenen Bridget Jones’un Bebeği filminin senaryosunu Emma Thompson, Helen Fielding ve Dan Mazer kaleme almıştır. 2016 İngiltere yapımı olan Bridget Jones’un Bebeği’nin başrollerinde Renée Zellweger , Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent ve Gemma Jones oynuyor.

Hayata akışının mükemmel ve yolunda olduğunu zanneden Bridget Jones'un (Renee Zellweger), aslında yanıldığını bilmemektedir. Bridget, Mark Darcy'den (Colin Firth) ayrıldıktan sonra, hayatını düzene koymaya çalışır ve kendisini işine verir.

Tam bu günlerinin sakin geçtiğini sanan Kahramanımız Jack Qwant (Patrick Dempsey) isimli Amerikalı ile tanışır. Jack, Darcy’den çok farklıdır. Jack Qwant’en etkilenen ve Darcy’den de vazgeçmeyen Bridget Jones'un yaşamı hamile olduğunu fark edince çok farklı olur. Ancak bir sorun vardır ki bebeğin babasının kim olduğu henüz netleşmemiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bridget Jones's Child, Bridget Jones 3

  Yayın Tarihi:

  14 Eylül 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Emma Thompson, Helen Fielding, Dan Mazer

  Yapım Şirketi:

  Miramax, Perfect World Pictures, StudioCanal

  Bütçe:

  35.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 87.706 / Hasılat: 1.298.386,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)