1080p Blair Cadısı – Blair Witch

Blair Cadısı – Blair Witch

Gerilim ve Korku severlerin beklediği Blair Cadısı “Blair Witch” nihayet gerilim ve korku severlerle buluştu. Bu türde filmleri sevenlerin dört gözle beklediği Blair Cadısı “Blair Witch filmini biz de sizler için sitemize ekledik.

Yönetmen Adam Wingard’ın imzasını taşıyan filmin başrollerinde Callie Hernandez, James Allen McCune, Brandon Scott, Wes Robinson ve Valorie Curry gibi çok sayıda usta oyuncu oynuyor.

1999 yılında vizyona giren ve o dönem çok beğenilen Blair Cadısı filminin devam filmi olan Blair Witch, ormanda yaşamanın ne derece korkunç olduğunu bizlere göstermektedir. Filmin kahramanı James'in kardeşi ve iki arkadaşının, Maryland’da bulunan bu korkutucu ormanda Blair Cadısı efsanesinin peşinden gidişlerinin üzerinden 20 sene gibi bir süre geçmiştir.

James ile arkadaşları Ashley, Peter ve Film öğrencisi olan Lisa, kameraları ile ormandaki kayıpların peşinde düşerler. İlk başlarda iyimser olan grup, daha sonra ise ormanda yaşayan yerliler Lane ve Talia’nın rehberlik etmesiyle birlikte umutları adeta tavan yapar. Ormanda karanlığın çökmesi ile birlikte tehlike baş gösterir ve şeytani yaratıklar ortaya çıkmaya başlar.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film 32 günde Vancouver ve British Columbia’da çekildi.

  “Ormanın sahip olduğu kötülük ilk filmden beri sadece güçlenmiş” diyor filmin yönetmeni Wingard. “İnsan Eti filmi gibi size aralıksız gerilim hissettiren ancak onun kadar vahşet içermeyen bir film yaratmak istedim. Sürekli sizi daha da korkunç bir senaryoya iten kovalamacanın içerisindesiniz.”

  Filmin senaristi Barett, “Karşılaştığımız en büyük zorluk, geçtiğimiz 17 senedeki Korku Seansı, Ruhlar Bölgesi, Testere gibi korku filmlerini aşarken aynı zamanda izleyicilere 1999’daki gibi gerçek korkuyu hissetmelerini sağlamaktı.” diyor

  Diğer Adları:

  The Woods, Karanlık Orman

  Yayın Tarihi:

  23 Eylül 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Simon Barrett

  Yapım Şirketi:

  Lionsgate, Room 101, Snoot Entertainment

  Bütçe:

  5.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta / Seyirci: 39.699 / Hasılat: 437.389,49 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?