BlackJacks – Seal Patrol (2014) Full HD izle | 720p, 1080p | Türkçe Altyazılı

BlackJacks – Seal Patrol (2014) Full HD izle | 720p, 1080p | Türkçe Altyazılı

BlackJacks - Seal Patrol adlı film oldukça kaliteli bir çekime sahip. Başrolde Kristina Anapau, James C. Burns gibi oyuncular yer alırken, Yönetmenliğini ise Nicolas Aaron Mezzanatto üstlenmektedir. Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim türü bu filmin konusu ise henüz Türkçe olarak arşivlerde bulunmamaktadır.

İngilizce olarak filmin özetini ve konusunu paylaşıyorum, anlayan ve iyi çevirebilecek biri var ise çevirip yorum atarsa memnun olurum. :))

İNGİLİZCE ÖZETİ;
After losing contact with a clandestine energy research facility, a powerful venture capitalist contracts a private team of elite military operatives to retrieve a physicist who holds the key to an unprecedented alternate energy source.

Film ve Dizi İsteğinde Bulunmak İçin Tıklayın!DNS Değiştirme ve Sıkça Sorulan Sorular!

LÜTFEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ;

Filmler geç açılabilir 2/3 dakika videonun yüklenmesini bekleyin. Eğer yinede açılmazsa, internetiniz yavaş demektir. Video playerin sağ alt kısmında bulunan görüntü kalitesini düşürüp izlemeyi deneyiniz. 240p/360p/480p/720p/1080p Gibi rakamlar videonun görüntü kalitesidir, ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek hızda kuvvetli internet gerektirir.

Sitemizdeki tüm Video, Film ve Dizi’ler açılmıyor ise yada alt yazısında sesinde arızalı bölümleri varsa, lütfen ilgili videonun altına yorum yaparak bize bildiriniz. Ayrıca izlediğiniz film veya diziler hakkında tecrübelerinizi yorum yaparak bildiriniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir, gelişmemize ve daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından yorumlarınız büyük önem taşımaktadır.

BlackJacks – Seal Patrol (2014) adlı film Tek Parça Full HD, TR Altyazılı, Türkçe Dublaj, Görüntü kalitesi olarak 360p,480p,720p gibi seçenekler ile farklı player ve alternatifler ile eklenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)