Bizi Kötüden Koru – Deliver Us from Evil (2014) Türkçe Dublaj

Bizi Kötüden Koru – Deliver Us from Evil (2014) Türkçe Dublaj

Ülke:

Süre:

118 Dakika
Korku Filmi Tutkunlarına #FilmCuk.com dan 2014 Yapımı Alternatif.!

Harika bir korku filmi, Bizi Kötüden Koru (Deliver Us from Evil) filmde, olay örgüsü New York’ta başlamaktadır. Şehrin sokaklarında anime türüne yakın, eski latince yazılar ve semboller duvarlara işlenmeye başlamıştır. New York sakinlerini korkutan yalnız bu duvarlara işlenen yazılar değildir, yöre halkının evlerinin alt katlarından gelen tuhaf sesler de bunlara ek olmuştur. Tam bu olaylar örgüsü sırasında, New York Polis Departmanı'nda çalışmakta olan, Çavuş Ralph Sarchie’ın görev yeri değiştirilerek eyaletin karmaşası en bol olan 46. Bölgeye atanır.

Korku dizisinin olaylar örgüsü Ralph Sarchie’in 46. Bölgeye atanması ile başlar. Bu raddeden sonra başlar. Ralph Sarchie, bölgede yaşadığı karmaşık ve korku veren olaylar silsilesi ile önce, ailesiyle arasındaki ilişki kopma noktasına gelir, sonrasında ise, başrol oyuncusunun psikolojisi çökme noktasına kadar varır. Bu olaylar silsilesi esnasında, zor bir görev daha Ralph Sarchie’ni beklemektedir. Daha önce tanık olmadığı türden bir cinayeti çözmesi için ortağı ile birlikte görevlendirilir. Zaten tuhaf giden, 46. Bölge deneyimleri, bu görevlendirmeden sonra daha da karmaşık bir hal alacaktır.

Bildiği tüm yöntemleri davayı çözmek için uygulayan Ralph Sarchie ve ortağı, gene de yeterli kalamayacaklardır. Bu raddede cinayetin çözümü için mistik olaylara başvuran Ralph Sarchie, en son çağre olarak, olay örgüsünü Mendoza ile yapacağı işbirliği neticesinde çözeceğinin farkına varacaktır. Egzorsizm konusunda uzman bir rahip, Ralph Sarchie’in çözeceği olaylara müdahil olur ve ikili birlikte, mistik güçleri kullanarak şehri kuşatmış şeytani güçlerle savaşır.

Özellikle 2010’dan sonra ki yıllarda korku alanında sinema sektörünün bir hayli geliştiğini bu filmde de görmekteyiz. Eric Bana’nın başrolde oynadığı film, korku ve gerilimin mükemmel harmanıyla ortaya konulmuş, 6.3 IMDB puanlı korku türüdür. Görsel efektler ile korku sinemasının güdüsünü her alanda hissetmek istiyorsanız, bu film tam size göre. Filmde, görsel efektlerin yanı sıra, oyunculara yapılan gerçekçi makyajlar da filme ayrı bir görsel şölen yaşatıyor. Her sahnesinde ayrı gerilim dolu dakikalar yaşayacağınız bu filmde, yerinizde uzun süre oturup, kalamayacaksınız.

Bizi Kötüden Koru - Deliver Us from Evil (2014) adlı film Tek Parça Full HD, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Görüntü kalitesi olarak 360p, 480p, 720p, 1080p gibi seçenekler ile farklı player ve alternatifler ile eklenmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)