HD Bizans Oyunları (Yerli Film)

Bizans Oyunları (Yerli Film)

Kurtlar Vadisi dizileri ve filmleri ile ün salan Memati rolüyle tanıdığımız Gürkan Uygun, Bizans Oyunları Full HD filminin başrolünü üstleniyor. 2016 yılının 15 Ocak'ında vizyona sunulacağı duyuruldu. FilmCuk.Net farkı ile bu komedi filmini ilk seyredenlerden olun..!

Güney Afrika'dan Anadolu'ya doğru göç etmeyen başlayan Mayalar, oradaki insanlarla kısa süre içerisinde kaynaşmayı başarırlar. Afrika'dan göç etmelerinin sebebi ise çok sıcak olması ve artık yaşanmayacak durumu almasıdır. Mayalar, Anadolu'da bir yere yerleştikten sonra insanlarla kısa zaman içinde kaynaşırlar ve kendi kültürleri onlara göstermeye başlarlar. Böylece kültürleri de yavaş yavaş ortak olmaya başlar. Bu kadar kısa sürede bu kadar kaynaşan Mayalar ile Anadolu insanını gören Bizans, durum ile ilgili birşeyler yapması gerektiğine inanır.

1999 yapımı olan Kahpe Bizans filminin yönetmenliğini de yapan Gani Müjde, Bizans Oyunları 720p izle filminde yine yönetmenlik koltuğunu bırakmıyor. Ayrıca filmin senaryosunu da yine Gani Müjde yazıyor.Diğer adı ile Geym of Bizans olarak bilenen bu yerli komedi filmi izleyicisini kahkaha tufanına boğmaya geliyor.. Gürkan Uygun'un yanısıra filmde, bir çok dizide rol alan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Nazmi Kırık, Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Ebru Aykaç isimleri rol alıyor. Filmin yapımcılığını Avşar Film ve Tükenmezkalem Film şirketleri üstlenirken dağımtıcılığını ise Mars Dağıtım üstleniyor. FilmCuk.Net iyi seyirler diler.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tuvana Türkay, ‘Bizans Oyunları’ndaki çırılçıplak bir halde rol aldığı şelale sahnelerinin estetik çekileceğine yönelik kendisine garanti verildiğini dile getirdi.

  “Kahpe Bizans”ın devamı niteliğinde çekilen filmin adının “Kahpe Bizans 2” olması planlanıyordu, ancak ilk filmin yapımcıları isim hakkı davası açınca Müjde yeni bir isim bulmaya karar verdi.

  Burak Ertoğan ile evlenen Gonca Vuslateri, eşiyle Bizans Oyunları’nın setinde tanışmıştı.

  Yayın Tarihi:

  15 Ocak 2016

  Senaryo:

  Gani Müjde

  Yapım Şirketi:

  Avşar Film, Tükenmez Kalem Film

  Yorumlar (16)