HD Belgica

Belgica

20 yaşlarının son yıllarındaki Jo, sanatla ilgilenmek amacıyla bir süredir uzak olduğu memleketine döner. Memleketine döner dönmez Belgica isimli bir bar açıp hayatında güzel vakitler geçirmeye başlar. Jo’nun en büyük isteği ise herkesin özgür bir şekilde eğlenebileceği bir mekan yaratma arzusudur. Evli olan ağabeyi Frank ise eşinin isteği üzerine şehirden uzak bir yerde köpek çiftliği kurmuştur ve eşi de hamiledir. Frank, hayatının doğru gitmediğinin ve bunalımlara doğru gittiğinin farkına varmıştır.
Frank, kardeşinin barına geldiğinde yeniden yaşamı keşfeder. Frank ve Jo, Belgica’yı büyütüp şehrin en gözde mekanı yapmaya başlar. Belgica muhteşem bir mekan olmuştur ancak kardeşler de kendilerini fazla kaptırmıştır.
Kırık Çember filmiyle en iyi yönetmen ödülünü alan Felix Van Groeningen’in imzasını taşıyan Belgica filmi 10 Haziran 2016’da vizyona girdi. 2 saat 7 dakika süren film dram ve komedi türündedir. Tom Vermeir, Stef Aerts ve Hélène De Vos gibi usta oyuncuların rol adlığı filmi sizin için sitemize ekledik.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin iki başrol oyuncusundan biri Matthias Schoenaerts olacaktı ancak daha sonra rolü bıraktı.

  Yayın Tarihi:

  10 Haziran 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Felix Van Groeningen, Arne Sierens

  Yapım Şirketi:

  Menuet Producties, Pyramide Productions, Topkapi Films

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 1 Hafta 3 Gün / Seyirci: 1.592 / Hasılat: 20.503,00 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?