1080p Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

2016'nın en ses getirecek filmlerinden.. Batman ve Superman Adaletin Şafağı filmi seyircisiyle buluşmaya geliyor. Tüm dünyada büyük bir ilgi ile karşılanması bekleniyor en azından benim beklediğim filmlerden biri ve bu filmi FilmCuk.org farkı ile nette ilk kez HD, Türkçe Altyazılı ve Türkçe dublaj olarak seyredeceksiniz.

Filmi konusu hakkında her ne kadar detaylı bir bilgimiz olmasa da biraz bilgi aktarmak istiyorum. En önemli bilgilerinden biri filmin senaryosunun bir kısmı Frank Miller'ın The Dark Knight Returns filminden esinleniliyor. Bu kitap bundan yıllar önce 1980'li yıllarda yazıldı ve aradan uzun süre geçmesine rağmen ilgi çekmeyi başarmış ve sinemaya uyarlanm.aya kadar çıkmıştır. Man of Steel filminin yönetmeninden (Zack Snyder) olan Batman v Supman Adaletin Şafağı izle filmi o filmin devamı niteliğinde çekiliyor. Filmde Superman karakterinde görmeye alıştığımız isim Henry Cavill yer alıyor. Ancak Batman karakterinde izleyicilerin hayal kırıklığına uğradığı birşey oldu. Gönüllere Batman karakteri ile taht kuran Christian Bale, Batman v Superman Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda yer almıyor. Batman rolünde Ben Affleck ismini görüyoruz. Affleck, önceki filmlerindeki performansı ile bazı eleştirilere maruz kalmıştı.

2015 yapımı olan aksiyonun ve maceranın ardı sıra fantastik dolu dakikaların bizi beklediği bir bilim kurgu filmidir Adaletin Şafağı 2016 izle filmi. Bir Amerikan filmi olan Batman v Superman Adaletin Şafağı'nın yönetmenlik koltuğunda Zack Snyder oturuyor. Filmin senaristlik saltanatı ise oldukça kalabalık. Yönetmen Snyder'in yanı sıra Bob Kane, David S. Goyer, Joe Shuster ve Jerry Siegel gibi isimler görev alıyor. Ve efsane filmlerin yapımcılığını üstlenen firma olan Warner Bros... Warner Bros. şirketi Batman v Superman Adaletin Şafağı Türkçe Altyazılı izle filminin yapımcılığını üstleniyor. Christopher Nolan ve Charles Roven isimleri Warner Bros şirketi adı altında yapımcılığını üstlenen ikilidir. Film 2016 yılının 25 Mart'ında seyircisiyle buluşuyor. Merakla beklenen Batman v Superman Full izle filmini FilmCuk.org farkı ile seyredebileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve bu filmi nette ilk izleyenlerden olun. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Türkçe Seslendirme/Dublaj Kadrosu

  Bruce Wayne / Batman - Murat Şen
  Clark Kent / Superman - Umut Tabak
  Lex Luthor - Sercan Gidişoğlu
  Diana Prince / Wonder Woman - Canan Kılıç
  Lois Lane - Aysun Topar
  Alfred - Kerem Atabeyoğlu
  Martha Kent - Gülen Karaman

  Filmin adı gelecekte çekilmesi planlanan Justice League serisinin izlerini taşıyor.

  Batman V Superman Zack Snyder'in yönettiği 3'cü DC filmi olacak. İlk filmi 'Wathcmen' olmuştu. İkinci filmi ise 'Man of Steel'. Zack 'The justice League Part 1 and 2' olarak iki DC filmini daha yöneteceği duyuruldu.

  Ben Affleck Batman karakterini canlandırmanın nasıl bir deneyim olduğuna dairad Christian Bale'dan tavsiye istemiş. Bale kostümün onu yeteri kadar kızdırıcağını; endişe etmemesi gerektiğini söyleyemiş. İkili tesadüf eseri oğullarına Batman kostümü almak için girdikleri dükkanda karşılaşmışlar.

  Ben Affleck Batman rolü için 9 kilo kas kütlesi kazanırken vücudundaki yağ oranı sadece %8.

  Christian Bale ile yapılan bir röportaj sırasında Batman'i canlandırmaya devam etmek istediğini söyledi. Ardından espirili bir dille 'Başka birinin Batman'i oynamasını kısknıyorum.' diyerek ekledi. Ünlü oyuncu Batman Kara Şövalye üçlemesinde Batman'i canlandırmıştır.

  Diğer Adları:

  Batman v Superman: Dawn of Justice, Batman vs. Superman, Man of Steel 2

  Yayın Tarihi:

  25 Mart 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  David S. Goyer, Chris Terrio

  Ödüller:

  4 Ödül & 13 Adaylık

  Yapım Şirketi:

  Warner Bros., Atlas Entertainment, Cruel & Unusual Films

  Bütçe:

  $250.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Seyirci: 1.456.576 Hasılat: 19.365.216,00 TL (8 Hafta)

  Resimler

  "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmine ait 23 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (12)