HD Azem 3: Cin Tohumu (Yerli Film)

Azem 3: Cin Tohumu (Yerli Film)

Azem 3: Cin Tohumu, seneryasonu, Türkiyenin bir çok yerinden gönderilen 5.000 e yakın fotoğraf, kayıt, belge gibi bir çok cin hikayelerinin içinden seçti. Azem 3, bu sefer Kızılırmak'ta , yine olayların yaşandığı köyde, yine olayların yaşandığı evde...

1917 yılında Orta Anadolu da, kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, iki yakın aile arasında başlayan ve sonrasında tüm köyün senelerce süren gizemli olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren? Cinler ile köy halkını birbirlerinden kız alıp verecek, birbirlerinin cenazesine katılacak kadar yakınlaştıran? Bir çok ulema, hüddam aracılığı ile cin kabileleri ve köyün önde gelenleri arasında yapılan ruhani anlaşmalar? Bugün halen köyün dağlık alanlarında ve Kızılırmak kenarlarında görülmeye devam eden tuhaf olaylar? Bütün bunların sırrı ne? Garip bir köyün tüyler ürperten hikayesine tanık olacaksınız.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Azem 3: Cin Tohumu'nun seneryasu Türkiye'nin birçok yerinden gönderilen 5.000'e yakın fotoğraf, kayıt, belge gibi cin hikayelerinin içinden seçilerek yazıldı. Film, bu sefer Kızılırmak´ta yine olayların yaşandığı köyde ve evde geçiyor.

  Yayın Tarihi:

  08 Nisan 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Gökhan Gök, Cihan Berk Berkaban

  Yapım Şirketi:

  Retro Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 7 Hafta / Seyirci: 79.054 / Hasılat: 836.042,38 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Azem 3: Cin Tohumu (Yerli Film)" filmine ait 15 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)