1080p Ayı Teddy 2 – Ted 2

Ayı Teddy 2 – Ted 2

2012 yılında vizyona giren Ayı Teddy serisinin ilk filmi, izleyicileri gülmekten kırıp geçirmişti. Bundan(2012'den) 3 sene sonra Ayı Teddy serisinin 2. filmi seyircisiyle buluşacak. Konusundan söz edelim; hayatını artık düzene sokan Teddy, artık evliliği düşünmektedir. Sevgilisi olan Tami-Lynn ile evlenmeye karar verir. Evlendikten sonra baba olmayı çok isteyen Teddy, çok yakın arkadaşı olan John Bennett'ten sperm bağışlamasını ister. Ancak sorun şudur ki John istese bile önlerine resmi sorunlar çıkacaktır. Sperm bankasına mesaj gönderirler. Kısa süre sonra mesaja cevap gelir ve Teddy'nin dünyası yıkılır. Tüp bebek sayesinde çocuk sahibi olmak için Teddy'nin önce insan olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. İnsan olduğunu kanıtlaması için tüm Amerikan vatandaşlarıyla aynı hakka sahip olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Kendisinin de diğer insanlar gibi duygulara sahip olduğunu kanunlar önünde kanıtlaması gerekmektedir.

Ayı Teddy'nın seslendirmesini Seth MacFarlane üstlenmektedir. Aynı zamanda Seth MacFarlane, Ayı Teddy 2 filminin yönetmenliğini ve senaristliğini de üstlenmektedir. MacFarlane, Ayı Teddy filminde de Teddy'nin seslendirmesinde, filmin yönetmenliğinde ve senaryosunda yer almıştı. Başrolünü Teddy'nin üstlendiği ABD yapımı olan Ayı Teddy 2, 10 Temmuz'da seyircisiyle karşı karşıya gelecek. Teddy'nin sevgilisi olan Tami-Lynn rolünü Jessica Barth, Teddy'nin yakın arkadaşı John Bennett karakterini ise Mark Wahlberg üstlenmektedir. Amanda Seyfried, Patrick Warburton ve Lexi Atkins aktörleri de Ayı Teddy 2 filminin oyuncu kadrosunu süsleyen isimler arasında yer alıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İlk filmdeki oyuncu kadrosunun büyük oranda korunduğu filmde; Mila Kunis'in yerini Amanda Seyfried dolduruyor. Filmde ayrıca Mad Men'den tanınan John Slattery, Star Trek'ten tanınan Michael Dorn ve John Carroll Lynch de yer alıyor.

  Ayı Teddy 2'nin konuk oyuncu kontenjanı da epey kalabalık. New England’ın Patriots takımı oyuncusu ve Super Bowl galibi Tom Brady ve Denis Haysbert, zengin kadronun ilk göze çarpan isimleri arasında!

  2012 yazında izleyiciyle buluşan Ayı Teddy, kısa bir süre içerisinde geniş bir kesim tarafından sevildi ve 550 milyon dolarlık bilet satışıyla bir komedi filmi için atılması zor bir başarıya imza attı. Universal Pictures bu başarı sebebiyle devam filmi için harekete geçti. MRC'nin onaylamasına rağmen yönetmen MacFarlane bu yeni bölümün hemen gelmesini planlamamış. Bu sebeple ilk filmdeki temaları tekrarlamayacak bir yaklaşım sergilemek istemiş. Dolayısıyla yeni filmde dair taze fikirlerin ve yaratıcı metinlerin hayata geçirilebilmesi için 3 yıl gibi bir süre gerekmiş.

  Ayı Teddy 2’nin konuşmalar söz konusu olduğunda ise çekirdek yaratıcı ekibin geri dönmesi zorunlu olmuş. MacFarlene, yeni bölümü yazmak için bir kez daha yazarlar Sulkin ile Wild’a katılmış. MacFarlane, ilk filmin temasını genişleterek, "bir oyuncak ayı hayat bulacak olursa ne kadar muhteşem de olsa bir noktada insanların onu bir kural olarak görmeye başlayacağını" fikrini işletmeyi uygun bulmuş.

  Yayın Tarihi:

  10 Temmuz 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild

  Yapım Şirketi:

  Universal Pictures, Media Rights Capital, Fuzzy Door Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 121.556 / Hasılat: 1.431.440,00 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?