HD Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman Winter’s War

Avcı: Kış Savaşı – The Huntsman Winter’s War

The Huntsman serisi ikinci filmi ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin vizyon tarihi 2015 yılı olarak belirlenmişti. Ancak daha sonradan yapılan açıklama ile 2016 yılına ertelendi ve vizyona tarihi 22 Nisan olarak belirlendi. Serinin ilk filmi olan Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White And The Huntsman) 6.1 Imdb puanına sahipti. İlk film izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı.

Pamuk Prenses ve Avcı filminin devamı şeklinde çekilen Avcı Kış Savaşı HD izle filminin başrolünde ilk filmde olduğu gibi yine The Huntsman karakteri ile Chris Hemsworth ismi yer almaktadır. Bu filmde ise Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth güçlerini birleştirdiğine tanıklık edeceğiz. Buz Kraliçesi, güçlerini kaybeden Ravenna'ya güçlerini tekrar kazandırmak için çabalayacaktır. Tabi Hemsworth ile Kraliçe, karşılarında Jessica Chastain'i görecektir. Amansızca bir savaşa tanıklık edeceğiz. İzleyicilerin Avcı Kış Savaşı izle filmine ilgisi daha şimdiden bile oldukça yüksek. Beklentiler çok yüksek. Bakalım bu film, izleyicilerinin beklentilerini karşılayabilecek mi?

Filmin yapımcılığında ilk filminde olduğu gibi Joe Roth ismi yer alıyor. Ancak filmin arka planına baktığımızda birçok ismin değiştiğini görüyoruz. Örneğin Pamuk Prenses ve Avcı filminin yönetmenliğinde Rupert Sanders ismi otururken Avcı Savaşı Full izle filminde Cedric Nicolas-Troyan ismini görmekteyiz. Filmin senaristliğinde ise isimlerin çoğaldığını görmekteyiz. Evan Spiliotopoulos koltuğunu korurken, Craig Mazin ve Evan Daugherty isimleri kadroya katılan isimler arasında yer alıyor. Charlize Theron, Emily Blunt ve Jessica Chastain gibi tecrübeli ve bi' o kadar güzel aktörler bu filmin oyuncu kadrosunu süslüyor.. Filmi ilk seyredenlerden olmak için bizi takip etmeye devam edin. FilmCuk.Com olarak keyifli seyirler dileriz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Snow White and the Huntsman 2, Pamuk Prenses ve Avcı 2

  Yayın Tarihi:

  22 Nisan 2016

  Senaryo:

  Craig Mazin, Evan Daugherty, Evan Spiliotopoulos

  Yapım Şirketi:

  Roth Films, Universal Pictures

  Yorumlar (5)