1080p Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

Biliyoruz ki uzun zamandır Bilim Kurgu, Macera ve Aksiyon dolu sahnelerle dolu olan bir filmi bekliyorsunuz. Biz de siz değerli ziyaretçilerimiz için Assassin’s Creed filminin özetini, konusunu, oyuncularını, senaristlerini ve kısaca hakkındaki her şeyi hazırladık.

2016 ABD yapımı olan ve 83 dakika süren filmi Justin Kurzel yönetiyor. 23 Aralık 2016’da vizyona girecek olan Assassin’s Creed’ın başrollerinde usta oyuncular Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson ve Ariane Labed oynuyor.

Ünlü senaristler Michael Lesslie, Adam Cooper ve Bill Collage’nın kaleme aldığı film, ünlü film yapımcıları Michael Fassbender ve Arnon Milchan’ın üstün çabası ile yapıldı.

Filmin özeti ise filmin ne derece kaliteli olduğu gösteriyor. Callum Lynch (Michael Fassbender), ölüme mahkum edilen bir suçludur. Lynch, Abstergo Industries isimli varlıklı bir şirket tarafından da ele geçirilmiştir. Bu şirketin asıl amacı ise Animus Projesi ile kişilerin atalarından kalan genlerin yeteneklerin ve hatıraların ortaya çıkarılmasıdır. Filmin ana karakteri Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde yaşamış olan ve o dönem Suikastçiler isimli oluşunun üyesi olan Aguilar de Nerha'nın yakını olduğunu öğrenir. Aguilar de Nerha'nın hatıralarıyla yüzleşen Lynch, atalarının muhteşem yetenekleriyle donanır. Ve Callum Lynch, o dönem Suikatçiler isimli oluşumun baş düşmanı olan Tapınakçıların günümüzdeki temsilcileri ile mücadele etmeye hazırdır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin yapımcılarından Yves Guillemot, “Potansiyel senaristleri ve stüdyo ortaklarını konuşmadan önce Assassin’imizi canlandıracak ikonik bir aktörü belirlememiz gerektiğini hissettim.” diye ekliyor Riveres. “Michael Fassbender ilk tercihimizdi. Projeye hem başarı hem de bağımsız bir farklılık getirdi. Sadece Michael’a teklif götürdük. Başka hiç kimsenin bu role uygun olduğunu düşünmüyorum.” dedi.

  Fassbender, “Atalarımızın tecrübe ettiklerini, hatalarını, anılarına dokunabilecek olma düşüncesi gerçekten etkileyici. Bence bu bilimsel teori akla çok yatkın.İki filmde bir anda oynamış gibi hissettim. Aguilar kesinlikle aileden birisi ve aileye inanıyor. Callum ise biraz serseri ve hayatı boyunca bazı yanlışları olmuş. Pek bir şeye inandığı söylenemez.” dedi.

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2016 I(Türkiye)

  Senaryo:

  Michael Lesslie, Adam Cooper, Bill Collage

  Yapım Şirketi:

  Regency Enterprises, Ubisoft, New Regency Pictures

  Bütçe:

  $130.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Gün / Seyirci: 195.667 / Hasılat: 2.733.452,30 TL (Türkiye)

  Yorumlar (19)