Aşkın Gücü – What Dreams May Come (1998) Türkçe Dublaj

Aşkın Gücü – What Dreams May Come (1998) Türkçe Dublaj

Aşkın Gücü – What Dreams May Come (1998) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Aşkın Gücü – What Dreams May Come (1998) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

What Dreams May Come filmi Türkçe adı ile Aşkın Gücü adlı film bir ABD, YeniZelanda ortak yapımı ile hazırlanmış Dram, Fantastik, Romantik türü filmdir. 1998 yılında yapımı geçen Aşkın Gücü IMDb top 250 listesinde yer almaktadır. Top 250’ye 72.930 oylama ile 7.0 oy alarak girmiştir. Oldukça başarılı bir film olup kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Mükemmel oyuncu Robin Williams‘ın başrolünde yer aldığı, Yönetmenliği’ni Vincent Ward ve Senaryosunu Ronald Bass‘un yazdıı Aşkın Gücü ülkemiz’de 26 Şubat 1999 tarihinde vizyona girerek birçok sinemaseverlerin olumlu eleştirisini almıştır.

Chris Nielsen adlı adam ve eşi Annie birbirilerini çok seven adete birbirine kenetlenmiş sanki birbiri için yaratılmış mutlu bir çift. Birgün otomobil kazası geçirerek çocuklarını kaybederler. Annie adeta hayata küsmüş ve bitkin haldedir. Onu yaşama bağlayıp ayakta tutan ise eşi Chris’in hayata olan tutkusu ve ona olan ilgisidir. Birgün yaşlanıp Chris’te hayata gözlerini yumar ve Annie büyük bir boşluğa düşerek kendi canına kıyar. Sevdiği kadını her ne pahasına olursa olsun çok seven ve ona bağlı olan Chris, Cenneti terkedip karısı ile birlikte olabilmek için Cehennemin derinliklerine yolculuk etmeye başlar.

Aşkın GücüWhat Dreams May Come filmi FilmCuksss seyircilerine güzel bir armağınıdır. Muhakkak izlenilmesi tavsiye edilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)