Aşkın Çılgın Hali – Crazy Kind of Love izle | (2013)

Aşkın Çılgın Hali – Crazy Kind of Love izle | (2013)

Yönetmenliğini Sarah Siegel-magness'in üstlendiği ve Türkçeye Aşkın Çılgın Hali olarak çevrilen Crazy King of Love, 2013 yapımı bir Amerikan filmi. Senaryosu Karen McCullah Lutz ve April Stevens'in imzasını taşıyan filmin başrollerini Virginia Madsen, Sam Trammell, Zach Gilford, Amanda Crew ve Graham Rogers paylaşıyor. Eva Longoria, Alyson Michalka ve  Madeline Zima da oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler.

Yapımcılığını Bobbi Sue Luther ve Karen McCullah Lutz'un üstlendiği romantik komedi tadındaki film, sıradan bir aşk hikayesini dramatik bir şekilde beyazperdeye taşıyor.

İMDB puanı 5.7 olan Aşkın Çılgın Hali (Crazy Kind of Love), konusu itibarıyla parçalanmış bir aileyi merkezine alıyor. Parçalanmış bir aileye mensup olan bireyler, kasabaya gelen yeni aile üyesi ile birbirlerini adeta yeni baştan tanıyacaklar ve gerçek bir aile olmanın mücadelesini verecekler.

Dramatik aile ilişkilerini komedi unsurlarıyla seyirciye aktarmayı başaran Aşkın Çılgın Hali'nde karşımıza hayatını yeniden değerlendirmek zorunda kalan bir anne ile onun hiçbir şeyi dert etmeyen oğlu ve garip huylara sahip olan kardeşi çıkmaktadır. Umursamaz bir çocuk ile yeni taşındığı şehirde tanıştığı kız arkadaşı arasında açacak romantizm çiçekleri, etkili bir aşk hikayesinin de başlangıcı olacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?