HD Aşk Oyunu (Yerli Film)

Aşk Oyunu (Yerli Film)

Aslen Bolu Mengenli olan Cevat, İstanbul'daki bir İtalyan restoranında profesyonel aşçılık yaparak hayatını kazanmaktadır. Babası Ekrem'i bir süre önce kaybetmiş olan Cevat, bir gece onu rüyasında görür. Ekrem, oğlu Cevat'a Galatasaray'ın oynayacağı gelecek maç ve şampiyonluğa giden yol için bazı tüyolar verir. Cevat hemen ertesinde arkadaşlarını toplayıp işe koyulur. Ancak Cevat ve arkadaşlarının planlarında hiç olmayan bir olay başlarına gelecek; bu olay genç aşçıyı, hayatı ve ilişkisi arasında kalacağı bir maceraya sürükleyecektir...

Senaryosunu Umut Yüksel ve Ezgi Yüksel’in birlikte yazdığı, yönetmenliğini ise Umut Yüksel üstlendiği komedi türündeki filmin başrolünde Kemal Uçar yer alırken, oyuncu kadrosunda kendisine Pınar Göktaş, Lemi Filozof, Dilşah Demir, Bahtiyar Engin ve televizyonun renkli simaları olan Suzan Kardeş ile Ali İhsan Varol gibi pek çok başarılı isim eşlik ediyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde, Kelime Oyunu adlı yarışma programıyla tanıdığımız Ali İhsan Varol'u izleyeceğiz. bu film Ali İhsan Varol'un sinemadaki ilk oyunculuk deneyimi olma özelliğine sahip.

  Filmin başrollerinde yer alan Ebru Öztürk ise podyumların aranan yeni yüzlerinden biri. Ebru Öztürk verdiği bir röportajda canlandırdığı Serpil karakterini, 'evlenme hayalleri kuran ve bu yüzden sevgilisine esaslı bir oyun oynayan akıllı ve hırslı bir kadın' olarak nitelendiriyor.

  Filmin Galatasaray ile olan ilişkisi sadece konusundan ibaret değil. Zira başrolün ismi olan Cevat, 1985 yılında Galatasaray'a transfer olan futbolcu 'Cevad Prekazi'den geliyor.

  Yayın Tarihi:

  04 Nisan 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ezgi Yüksel, Umut Yüksel

  Yapım Şirketi:

  House Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 2 Hafta / Seyirci: 16.238 / Hasılat: 155.899,15 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)