HD Aşk Olsun (Yerli Film)

Aşk Olsun (Yerli Film)

Ozan (İlker Aksum) kadınlara aşk konusunda tavsiyeler vermekte, aşk doktorluğu yapmaktadır. Son müşterisi Ceyda (Selen Seyven), yeni ayrıldığı sevgilisi Caner (Kenan Ece) ile yeniden barışmak istemektedir, bu nedenle Ozan'dan yardım ister. Ancak Caner bu esnada Ceyda'yı unutabilmek için yeni bir ilişkiye başlamıştır. Pınar (Sedef Avcı) ile karşılaşan Ozan, hiç ummadığı bir şekilde Pınar'a aşık olur. Bir yandan da eski sevgilileri bir araya getirmek için bir oyun tasarlar. Ne yazık ki Pınar durumu farkeder ve oyunu bozar.

Ozan'ın umduğu ilişki başlamadan biter. İyice arapsaçına dönen bu ilişki yumağında kahramanlarımız mutluluğu yakalayabilecek midir? Romantik komedi türündeki eğlenceli filmin yönetmenliğini Neslihan Yıldız Alak ve Murat Serezli beraber üstlenirken, senaryo Eşref Dinçer'e ait. Yapımcılığını Film Bahçesi firmasının üstlendiği film, 10 Nisan 2015'te vizyona girecek.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film, Film Bahçesi yapım firmasının 3. vizyon filmi.

  Murat Serezli, 15 yıl boyunca pek çok proje için görsel kimlikler ve özel efektler tasarlamıştır. 1999 yılından beri oyunculuk, seslendirme ve sunuculuk yapan Serezli’nin oynadığı çeşitli türlerde 15’den fazla sinema filmi ve bir çok dizi ve sitcom bulunmaktadır. Oynadığı ve seslendirme yaptığı çok sayıda reklam filmi bulunmaktadır.

  Neslihan Yıldız Alak ise, reklamcılıkla başlayan kariyerini, büyük bir tutkuyla sarıldığı sinema alanına kaydırmıştır.

  Yayın Tarihi:

  10 Nisan 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Eşref Dinçer

  Yapım Şirketi:

  Film Bahçesi

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 5 Hafta / Seyirci: 133.428 / Hasılat: 1.455.934,45 TL (Türkiye)

  Yorumlar (17)

   1. Turkral T.