1080p Arzunun Şu Karanlık Nesnesi – Cet Obscur Objet Du Désir

Arzunun Şu Karanlık Nesnesi – Cet Obscur Objet Du Désir

1977 yılında İspanya ve Fransa'nın ortak yapımında gerçekleşen Cet Obscur Objet Du Désir isimli dram, romantik ve yetişkin içerikli film ülkemizde 01 Ocak 1977'de gösterime girdi. Kendi ülkesi olan Fransa'da ise 27 Ağustos 1977 tarihinde gösterime giren That Obscure Object of Desire isimli film 14 bine yakın kişinin oyuyla IMDb'den 8.0 gibi bir puanın sahibi oldu.

Daha önce Endulüs Köpeği, Gündüz Güzeli gibi isim yapmış filmlerin yönetmenliğini üstlenen Luis Bunuel'i That Obscure Object of filmin yönetmen ve senarist koltuğunda görmekteyiz.

That Obscure Object of filminin baş rolünde ise Bir Kadının Seks Günlüğü filminden aşina olduğumuz Angela Molina'yı görmekteyiz. Angela Molina'nın yanı sıra Carole Bouquet ve Fernando Rey gibi isimleri de filmin kadrosunda görmekteyiz. Kendi yılının iddialı yapımları arasında gösterilen Cet Obscur Objet Du Désir filminin konusu şu şekilde ilerlemekte:

Yetişkin içerikli olarak sitemize eklediğimiz Arzunun Şu Karanlık Nesnesi filmi durağan senaryosuyla dikkat çekmekte. Varlıklı bir iş adamı olan bir adam, eşinin ölümünden sonra kendisini içine kapatmıştır. Başka kadınlardan haz duymayan bu adam, cinsellikte adeta doruğa vurmuştur. Evini temizlemesi için yeni aldığı bir bayanın devamlı arzulamakta olan bu adam, hizmetçiyle ilişkiye girmeyi düşünmektedir. Durumu sezen hizmetçi ise patronunu deyim yerindeyse maymun edecektir. 1977 yılı yapımı That Obscure Object of Desire (Arzunun Şu Karanlık Nesnesi) filmini FilmCuk farkıyla türkçe altyazılı ve full hd görüntü kaliteyle tek parça olarak izleme fırsatı bulacaksınız. Arzunun Şu Karanlık Nesnesi filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyor, keyifli izlemeler diliyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  1 Ocak 1977 (Türkiye)

  Senaryo:

  Luis Buñuel, Jean-Claude Carrière, Pierre Louÿs

  Ödüller:

  2 Oscar Adaylığı. Diğer 6 ödül & 9 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?