1080p Aptallar Çetesi – Masterminds

Aptallar Çetesi – Masterminds

ABD’li komedyen ve usta oyuncu olan Zach Galifianakis’in yeni filmi Aptallar Çetesi – Masterminds , Suç, Aksiyon ve Komedi türündedir. 16 Aralık 2016 tarihinde vizyona giren 2016 ABD yapımı film, 95 dakika sürüyor.

Ünlü yönetmen Jared Hess’ın imzasını taşıyan filmin yapımcılığını John Goldwyn ve Lorne Michaels üstlendi. Senaryosu ise Danny McBride, Chris Bowman, Hubbel Palmer, Jody Hill ve Emily Spivey kaleme aldı.

Filmin başrollerini Zach Galifianakis, Kristen Wiig, Owen Wilson, Kate McKinnon ve Leslie Jones paylaşıyor.

Başrol oyuncusu David Scott Ghannt (Zach Galifianakis), 1997’de Loomis Fargo & Company isimli para taşıma şirketinde şoförlük yapıyor. Her gün belli saatlerde büyük paraları zırhlı araçla taşıma görevini yapan David’ın güzel mesai arkadaşı Kelly Campbell (Kristen Wiig) ile yaşadığı heyecandan başka onu hayata tutturan bir heyecan mevcut değildir. Bir gün Kelly, David’i taşıdıkları paraları çalmaya ikna etmeyi başarır. Bu fikrin arkasında ise Kelly’nin arkadaşı Steve Chambers'tan (Owen Wilson) var. Bir sürü zorluğa rağmen David, 17,3 Milyon Doları çalmayı başarır. Fakat David, arkadaşlarının ihanetine uğrar. David, ortadan kaldırılma ile karşı karşıya kalmıştır. Hem kanundan hem de bir kiralık katilden kaçan David’in macerası ise tarihin en büyük soygun olaylarından birini konu alıyor.

Aptallar Çetesi (Masterminds ) filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  16 Aralık 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Chris Bowman, Hubbel Palmer, Emily Spivey, Emily Spivey, Chris Bowman, Hubbel Palmer

  Ödüller:

  1 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Broadway Video, Michaels-Goldwyn, Relativity Media

  Bütçe:

  $25.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta / Seyirci: 10.322 / Hasılat: 170.786,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (4)