Amsterdam Baskını – Amsterdam Heavy (2011) HD Full izle

Amsterdam Baskını – Amsterdam Heavy (2011) HD Full izle

Hollanda gizli teşkilatın da çalışan evli vede oğlu olan JD, ögrencisi ile ilişkiye girer. Bu kariyerinde ve teşkilatta uygunsuz sonuç doğurur. O da tehlikeli bir o kadarda zor bir görevi üstlenerek Hollanda vede Hong Kong bağlantılı bir uyusturucu mafyasının ortağı olur. Hong Kong a giderek mafya babası ile irtibata geçmek ister ama olaylar hiç de umdugu gibi olmaz Hollandadaki görev icabı ortağı olan kişi vede teskilat baskanı JD nin ölüm emrini çoktan vermişlerdir. Ve kendisine uyusturucu verilir herşeyi anlatması için , fakat ellerinden kurtulan JD teşkilatta öğrencisi olan ilişkiye girdiği bayan tarafından Hong Kong dan Amesterdam a uçakla gönderilerek kurtarılır. Amsterdam da onu daha çok sorun beklemektedir.

Film ve Dizi İsteğinde Bulunmak İçin Tıklayın!DNS Değiştirme ve Sıkça Sorulan Sorular!

LÜTFEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ;

Filmler geç açılabilir 2/3 dakika videonun yüklenmesini bekleyin. Eğer yinede açılmazsa, internetiniz yavaş demektir. Video playerin sağ alt kısmında bulunan görüntü kalitesini düşürüp izlemeyi deneyiniz. 240p/360p/480p/720p/1080p Gibi rakamlar videonun görüntü kalitesidir, ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek hızda kuvvetli internet gerektirir.

Sitemizdeki tüm Video, Film ve Dizi’ler açılmıyor ise yada alt yazısında sesinde arızalı bölümleri varsa, lütfen ilgili videonun altına yorum yaparak bize bildiriniz. Ayrıca izlediğiniz film veya diziler hakkında tecrübelerinizi yorum yaparak bildiriniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir, gelişmemize ve daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından yorumlarınız büyük önem taşımaktadır.

Amsterdam Baskını – Amsterdam Heavy (2011) adlı filmi Tek Parça Full HD olarak 360p,480p,720p gibi seçenekler ile farklı player ve alternatifler ile eklenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?