Al Karısı: Cinnet | 2015 (Yerli Film)

Al Karısı: Cinnet | 2015 (Yerli Film)

Ülke:

Süre:

N/A

Oyuncular:

Sanem İşler
2015 yapımı olan Al Karısı Cinnet filmi tipik bir korku filmidir. Al Karısı Cinnet korku filminin konusundan bahsedelim; başrolünü Sanem İşler'in Dilara rolüyle üstlendiği bu korku filminde, Dilara 7 aylık hamile bir kadındır. Bir işte çalışan Dilara, doğumu yaklaştığı için doğum iznine ayrılmış ve evinde istirahata çekilmiştir. Sakince doğumunu bekleyeceğini düşünen Dilara yanılacağını kısa süre içerisinde anlar. Dilara'ya bazı varlıklar musallat olur. Anlatılan rivayetlere göre Dilara'ya musallat olan varlık, uzun saçlı, çirkin bir kadındır. Dilara'ya hamileliğini zehir eder bu varlık. Bunun yanı sıra Dilara, en yakın arkadaşından, eşinden hatta kaynanasından bile baskı görmektedir. Dilara erken doğum yaptığı için artık herşeyin altında bir bityiniği aramaktadır.

İlk sinema deneyimini Al Karısı Cinnet filmiyle yaşayan Muzaffer Gülçek, bakalım ilk filminde yeterince ilgiyi görebilecek mi ? İlk sinema deneyimine korku filmiyle başlamak ne denli doğru olur orası tartışalabilir bi' konu aslında. Henüz Imdb puanı bulunmayan Al Karısı Cinnet Filmi, 19 Haziran'da sinemada seyircisiyle karşı karşıya gelecek. Filmin oyuncu kadrosu hakkında çok bilgi olmasa da, başrolündeki Dilara rolünün Sanem İşler tarafından üstlendiğini bilmekteyiz. Filmin bütçesi her ne kadar düşük olsa da iddialı filme benziyor konusu bakımından değerlendirecek olursak. Filmin afişi şahsi fikrimi belirteyim, çok iyi olmamış. Belki vizyon tarihi yaklaştıkça yeni afiş gelebilir ki çoğu filmde böyle oluyor. Şu an ki afişi çok basit gibi geldi gözüme. Film vizyona girdiğinde FilmCuk.Com'a en kısa sürede eklenecek. İzlediğinizde yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen.

NOT: Al Karısı: Cinnet filminin sadece fragmanı mevcuttur. Düştüğünde ilk ekleyen site olacağız. Takip etmeye devam edin.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)